Позив за Трећу посебну сједницу Скупштине Општине Фоча, 28. 3. 2024. године

Трећа посебна сједница Скупштине Општине Фоча ће се одржати у четвртак, дана 28.  марта  2024.  године, у великој сали Јавне установе Центар за културу и информисање Фоча, у Фочи, са почетком у 9.00  часова.

За Трећу посебну сједницу Скупштине Општине Фоча, Колегијум Скупштине Општине Фоча је, на својој Тридесетој сједници, од 20. фебруара 2024. године, утврдио сљедећи

ПРИЈЕДЛОГ  ДНЕВНОГ  РЕДА

1. Приједлог одлуке о кредитном задужењу Општине Фоча.

1. Приједлог одлуке о кредитном задужењу Општине Фоча

1.1. Обавјештење – Министарство финансија Републике Српске

1.2. Сагласност на кредитно задужење – Министарство финансија Републике Српске

1.3. Обавјештење

Напомена:

У прилогу овог позива достављен је радни материјал за предложену тачку дневног реда.

Позив се доставља и удружењима грађана и осталим субјектима јавности, ради упознавања с радом Скупштине Општине Фоча, који због ограниченог простора не могу бити присутни у сали за одржавање сједнице Скупштине.

Удружења грађана и остали субјекти који имају намјеру и потребу да присуствују сједници и учествују у раду Скупштине у оквиру предложених тачака дневног реда, дужни су да се пријаве предсједнику Скупштине или секретару Скупштине.

С поштовањем,

ПРЕДСЈЕДНИК