Расписан конкурс за најбољу фотографију “Фоча мој град”

Поводом обиљежавања 9. маја, Дана општине, расписује се конкурс за избор најљепше фотографије Фоче, за шта су обезбјеђене и новчане награде од 100 до 300 КМ. Награда за прво мјесто је 300 КМ, за друго 200 КМ и за треће мјесто 100 КМ, а предвиђена је и специјална награда публике од 100 КМ. Најљепше фотографије одабраће посебно именовани жири, док ће грађани својим лајковима на “Фејсбук” страници општине Фоча одлучити о фотографији која ће бити постављена на билборду у граду. Конкурс је отворен од данас, 16.04.2024. године до 23.04.2024. године, фотографије које буду достављене након наведеног рока, неће бити оцјењиване. Вријеме и мјесто проглашења најбољих фотографија, као и додјела награда, биће накнадно објављени на wеb страници Општине Фоча.