Презентација правилника о подстицајима за развој пољопривреде и села

У четвртак, 11. априла, у 11.00 часова, у читаоници Центра за културу и информисање, биће одржана презентација правилника о условима и начину остваривања новчаних подстицаја за развој пољопривреде. Током презентације пољопривредни произвођачи моћи ће да добију све потребне информације о критеријумима које морају да испуне уколико желе да аплицирају за подстицај.

Заинтересованим пољопривредницима који буду присуствовали предавању биће представљени Правилник о подстицаијима о условима и начину остваривања новчаних подстицаја за развој пољопривреде и села за 2024. годину и Правилник о капиталним инвестицијама.

Презентацију организује Ресор за пружање стручних услуга у пољопривреди Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске у сарадњи са Одјељење за привреду и друштвене дјелатности