ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ЈАВНУ РАСПРАВУ O ИЗМЈЕНИ И ДОПУНИ ДИЈЕЛОВА РЕГУЛАЦИОНОГ ПЛАНА „БАРАКОВАЦ“, ОПШТИНА ФОЧА, ЧИЈИ ЈЕ ИНВЕСТИТОР ОПШТИНА ФОЧА

На основу члана 48. став 6 Закона о уређењу простора и грађењу („Службени гласник Републике Српске“, број: 40/13, 106/15, 3/16 и 84/19), Одјељење за просторно уређење, стамбено-комуналне послове, објављује

Ј А В Н И    П О З И В

I

Јавна расправа о Измјени и допуни дијелова Регулационог плана „Бараковац“ Фоча, чији је инвеститор Општина Фоча, одржаће се 16.01.2024. године у 11 часова у сали бр. 31 у згради Општине Фоча.

II

1) Измјене и допуне Плана обухватају парцеле означене као к.ч. број: 2452/6, 2452/7, 2452/8 и 2452/9, к.о. Фоча, као и дио парцеле означене као к.ч. број: 2452/1, к.о. Фоча, који се налази између постојеће саобраћајнице и ријеке Ћехотине.

2) Површина предвиђене измјене обухвата износи око 32.900 m².

III

Инвеститор израде Измјена и допуна дијелова Регулационог плана „Бараковац“, Фоча је Општина Фоча. Носилац припреме Плана је Одјељење за просторно уређење, стамбено-комуналне послове, а носилац израде Плана је Институт за грађевинарство „ИГ“ д.о.о. Бања Лука, ПЈ Требиње.

Позивају се заинтересована лица да присуствују јавној расправи.

Н А Ч Е Л Н И К

Одјељења за просторно уређење,