„Конференција беба” у четвртак, 29. јуна у Дјечијем парку у Светосавској улици

Овогодишња традиционална манифестација “Конференција беба” биће одржана у четвртак 29.06.2023. године са почетком у 19.00 часова у Дјечијем парку у Светосавској улици.

За учешће на конференцији беба могу се пријавити бебе рођене од Видовдана 2021. године до дана одржавања конференције.

Пријаве се врше у Инфо центру Туристичке организације у временском периоду од 8.00 до 16.00 часова, закључно са 29.06.2023. године у 12.00 часова.

Позивају се најмлађи становници општине Фоча да узму учешће у манифестацији „Конференција беба“, да заједно прогласимо и наградимо трочлано предсједништво беба за наредну годину дана и породицу са највише дјеце и што млађих годишта, титулом “најпородица”.

Организатор манифестације је општина Фоча у сарадњи са Министарством породице, омладине и спорта.