Јавни позив за Пројекат Социо-економска одрживост и подршка локалном становништву

Општина Фоча и швајцарски Каритас објављују Јавни позив за достављање апликација/пријава за Пројекат „Социо-економска одрживост и подршка локалном становништву Горње-дринске регије 2019 – 2023 (СЕЛЛС)“.

Право учешћа на овом Јавном позиву имају корисници који су се пријавили на Предпозив пројекта и учествовали на тренингу за испуњавање апликационе форме са локалним партнерима.

Позив је отворен од 21.06. do 05.07.2023. године.

Уз попуњен апликациони формулар неопходно је доставити Потврду о мјесту пребивалиштва, односно рјешење о регистрацији за бизнисе.

Апликације се у затвореним ковертама предају у канцеларији број 21. у Општини. На ковертама је довољно назначити „Апликација за СЕЛЛС пројекат“.