Обавјештење за власнике сусједних парцела

ОДЈЕЉЕЊЕ ЗА ПРОСТОРНО УРЕЂЕЊЕ,

СТАМБЕНО-КОМУНАЛНЕ ПОСЛОВЕ

Број: 06–364-25/23

Датум,  20.06.2023. године

Одјељење за просторно уређење, стамбено-комуналне послове у поступку рјешавања захтјева ШАДИМЛИЈА МУНЕВЕРА, Тођевац бб, Тјентиште, општина Фоча, за издавање локацијских услова због изградње објекта за прераду дрвета (цијепање дрвета) у Паунцима, на к.ч. број: 1364/3, к.о. Филиповићи, општина Фоча, у складу са чланом  82. Закона о општем управном поступку („Службени гласник Републике Српске“, број 13/02, 87/07, 50/10 и 66/18), издаје

ЈАВНО САОПШТЕЊЕ

I

Позивају се ТЕРМИЗ ЕНЕС, као власник сусједне парцеле к.ч. број 1364/2, к.о. Филиповићи и КАРАБЕГОВИЋ БИЛАЛ и ЦЕЈ НЕЈЛА, као сувласници сусједних парцела к.ч. број: 1366/1 и 1365, к.о. Филиповићи, да у складу са чланом 62. став 2. Закона о уређењу простора и грађењу („Службени гласник Републике Српске“, број 40/13, 106/15, 3/16 и 84/19), доставе своје овјерене изјаве које се односе на изградњу објекта за прераду дрвета (цијепање дрвета) у Паунцима, на к.ч. број: 1364/3, к.о. Филиповићи, општина Фоча, чији је инвеститор њихов сусјед Шадимлија Муневер.

II

Јавно саопштење се истиче на Огласној табли Општине Фоча са даном 21.06.2023.године. Сматра се да је достављање извршено по истеку од 15 дана од дана истицања саопштења, односно с даном 06.07.2023.године, у ком року позивана лица могу доставити своје изјаве.

III

Овјерене изјаве се достављају Одјељењу за просторно уређење, стамбено-комуналне послове на шалтер број 3, Општина Фоча, Краља Петра I Карађорђевића број 1, Фоча.

Оглашено:

1. Огласна табла Општине Фоча                                                                                               НАЧЕЛНИК
  2. Интернет страница Општине Фоча                                                              Одјељења за просторно уређење,
  3. Радио Фоча                                                                                                                стамбено-комуналне послове
  4. а/а

Ранко Поповић, дипл.инг.арх.