Манифестација „Зима у Фочи“ почиње 12. децембра

Општина Фоча ове године први пут организује зимску манифестацију „Зима у Фочи“ која ће се одржати од 12. децембра до 3. фебруара 2022. године.

У овом периоду, биће приређени бројни садржаји забавног, културног, спортског и едукативног карактера намијењени дјеци и одраслима, као што су клизалиште, кућице са пригодним производима и услугама, те новогодишњи програм.

“Зима у Фочи”, манифестација је забавно туристичког карактера која има за циљ промовисање туристичких, угоститељских, културних и забавних потенцијала општине Фоча и намјењена је свим грађанима, како би се употпунила празнична атмосфера.

Суграђани ће током ових дана моћи да уживају у мноштву забавно-културних садржаја као и у разноврсној продајној и изложбеној понуди. Општинска управа ће у склопу овогодишње зимске манифестације за најмлађе суграђане, обезбиједити клизалиште на отвореном, које ће бити у функцији током трајања манифестације.

ДОЂИТЕ ДА ЗАЈЕДНО УЖИВАМО У ЗИМСКИМ ЧАРОЛИЈАМА!