Почиње изградња моста на ријеци Ћехотини у Викочу

Начелник Милан Вукадиновић потписао je уговор са министром за расељена лица и избјеглице у Федерацији Босне и Херцеговине  Едином Рамићем, за изградњу моста на ријеци Ћехотини у мјесној заједници Викоч.

Мост ће повезати мјесне заједнице Годијено и Челебиће, те ће уједно омогућити путну повезаност са другим дијелом мјесне заједнице Викоч гдје се налази неколико десетина стамбених објеката.

Према ријечима начелника Вукадиновића користи од моста биће висеструка.

“С обзиром да је инвестиција нешто већа, упутили смо молбу министарству и ево дошли смо до заједничког циља. Вишеструка ће бити корист завршетком изградње моста. Наставићемо добру сарадњу са Федералним министарством расељених особа и избјеглица како бисмо успјешно реализовали и друге пројекте који ће поправљати стање у нашој општини. Изградњом моста градимо и међусобно повјерење“, истакао је Вукадиновић.

Општина Фоча као суфинасијер пројекта ће наставити да финансира све оне пројекте који су од значаја за све мјесне заједнице.