ОДБОРНИЦИ СУТРА У КЛУПАМА

Извјештаји о извршењу буџета Општине Фоча, реализацији потрошње буџетске резерве за претходну годину, као  и Информација о кредитном задужењу ове локалне заједнице, међу најважнијим су тачкама Дневног реда сутрашње 8. редовне сједнице локалног паралмента.

Пред одборницима ће се наћи и извјештаји о реализацији Програма уређења грађевинског земљишта, Програма заједничке комуналне потрошње и програма утрошка средстава од шумских сортименета и водних накнада за 2016.годину.

Гласаће се и о Приједлогу одлуке о износу новчане награде Општине Фоча као и о Приједлогу одлуке о додјели награда и признања општине за 2017.годину.

Биће именовани и вршиоци дужности директора Центра за културу и информисање, Туристичке организације, Градске апотеке, Центра за социјални рад и Музеја „Стара Херцеговина“.

Одборници и јавност биће информисани о стању привреде и наплати пореза на непокретности на подручју општине.

Сједница ће почети у 9 часова.