Вукадиновић: Радио Фоча увијек ту за своје слушаоце

Начелник општине Фоча Милан Вукадиновић и замјеница начелника Весна Рашевић посјетили су данас просторије јединог електронског медија локалног карактера на подручју општине Фоча, Радио Фоче, који је јуче прославио 47 година постојања и рада.

Уз захвалност за одговорно извјештавање уредништву, новинарима и свим запосленим, руководство општине изразило је жељу да наставе да раде у најбољем интересу грађана, као и да остану истрајни у објективном и истинитом информисању јавности, поштујући највише стандарде новинарске професије.

-Радио Фоча је медиј који разноликим програмским садржајем и објективним информисање о свим значајним темама за наше грађане доприноси промоцији општине, на чему смо им ми захвални и надам се да ће то бити и пракса у будућности – рекао је Вукадиновић.