НОВОГОДИШЊА ЧЕСТИТКА НАЧЕЛНИКА РАДИСАВА МАШИЋА

Начелник општине Радисав Машић, упутио је честитку поводом доласка Нове 2017. године. Он је свим Фочацима и њиховим гостима упутио најљепше жеље у 2017. години, уз увјерење да ће наредна година бити боља од 2016. и да ћемо се у Фочи сваке године моћи похвалити новим садржајима и генерално побољшањем живота.

-Од Нове године очекујемо да буде боља и успjешнија од претходне. Много тога, међутим, не зависи само од наше способности и спремности да реализујемо започето и остваримо планирано. Морамо да вjерујемо у боље сутра, јер само тако можемо да надвладамо тренутне проблеме са којима се свако од нас сусреће. Упркос свим тешкоћама, вjерујем да сви заједно, као и увијек до сада, можемо учинити више и очекивати боље у години која је пред нама. Нека радост новогодишњих празника остане вјечна побједа пријатељства, јер је то пут до свеопште среће! Желим свима породичну и личну срећу, благостање, мир и здравље-наводи се у честитки начелника Машића.