Избор најуређенијег дворишта на подручју општине Фоча

Општина Фоча расписала је јавни оглас за избор најуређенијег дворишта, с циљем подстицања грађана на очување чистог и уређеног окружења. Такмичење је организовано у четири категорије: двориште ЗЕВ-а и стамбено-пословних зграда, двориште породичних стамбених објеката, те најуређенији балкони и терасе стамбених објеката. По закључењу пријава, односно 31. маја ове године, комисија ће обићи локације и оцјењивати дворишта по критеријумима као што су естетика, одржавање и креативност. Заинтересовани грађани могу се пријавити путем веб странице општине Фоча на прописаном обрасцу доступном у прилогу текста или у шалтер сали Општине. За најуређенија дворишта предвиђене су новчане награде. Позивамо све грађане да се придруже такмичењу, те да својим учешћем буду дио промјена ка чистијем и љепшем окружењу за све нас.