Обавјештење о додјели једнократне новчане помоћи

Општина Фоча објавила је јавни позив за додјелу новчане помоћи ученицима основних и средњих школа у Фочи чија су оба родитеља незапослена.

Услови јавног позива били су да су оба родитеља на евиденцији Завода за запошљавање Републике Српске, да један од родитеља има пребивалиште на подручју општине Фоча и да се дјеца школују у основним школама „Свети Сава“ и „Веселин Маслеша“ или фочанском Средњошколском центру.

Општина Фоча позива породице које су испуниле услове Јавног позива за додјелу новчане помоћи вишечланим породицама за набавку зимнице у 2024. години, да присуствују додјели помоћи у четвртак 05.09.2024. године у читаоници Центра за културу и информисање са почетком у 12.00 часова.

Присутнима ће се обратити начелник општине Милан Вукадиновић и том приликом разговараће се о даљим мјерама, а све у циљу помоћи одржавања квалитета породичног живота у Фочи.