Начелник Вукадиновић честитао ученицима почетак школске године

Драга дјецо, родитељи и наставници,

Данас је наступила још једна школска година.

Посебно бих се обратио нашим најмлађим ђацима, првачићима, који први пут кроче у свијет знања. Драги првачићи, пред вама је узбудљив пут испуњен новим сазнањима, пријатељствима и авантурама.

За све остале ђаке, ово је прилика да наставите тамо гдје сте стали, да наставите да растете, учите и развијате се.

Родитељима желим да буду подршка својој дјеци на овом важном путовању. Ваша љубав и подршка су непроцјењиви за њихов успјех и срећу.

Наставницима захваљујем на преданости и залагању. Ви сте стубови нашег образовног система, и ваша улога у обликовању будућности наше дјеце је значајна.

Само ако сви радимо као један, и ђаци и родитељи и наставници, направићемо завидне успјехе и обликовати напредне људе који ће се по добру сјећати својих школских дана и цијенити све оно што су за њих урадили њихови родитељи и наставници.

Фоча с вама има свијетлу и сигурну будућност.

Срећно!

Начелник општине Фоча