ЦРВЕНА ЈАБУКА У ФОЧИ ЗА ДАН ОПШТИНЕ

Становнике Фоче и њихове госте 8.маја забављаће поп-рок група Црвена јабука.  Популарне Сарајлије у оквиру прославе Дана општине одржаће концерт  у Градској дворани у Фочи од 20 часова.

-Наступ је договорен и ово је први пут да Црвена јабука гостује у Фочи –речено је у Комисији за организацију мајских културних свечаности.

Фочанска публика имаће прилику да чује бројне хитове настале у више од три деценије  постојања овог бенда. Међу њима су незаборавне пјесме као што су „Тамо гдје љубав почиње“, „Има нешто од срца до срца“, „Туго, несрећо“, „Дирлија“, „Некако с прољећа“, „Зову нас улице“, „Бјежи кишо с прозора“ и друге.

Врхунски музичари предвођени фронтменом Драженом Жерићем Жером обећавају вече за памћење.

Концерт организује општина Фоча, а цијене улазнице биће саопштене накнадно.

Дан општине биће обиљежен и другим пропратним манифестацијама које се у Фочи традиционално одржавају 9.Маја.