ОПШТИНА ОБРАДОВАЛА 300 МАЛИШАНА

Општина Фоча и јавне установе и институције подијелиле су више од 300 новогодишњих пакетића на традиционалној манифестацији одржаној у уторак вече у градској дворани.

Осим 55 пакетића за дјецу запослених у администрацији и општинским установама, општина је обезбиједила и око 150 пакетића за кориснике Центра за социјални рад, чланове два удружења особа са посебним потребама, те за дјецу са списка Борачке организације.

-Потрудили смо се да сва дјеца општинских радника добију пакетиће, као и сва дјеца из удружења и општинских организација. Обезбиједили смо три Дједа Мраза како би амбијент био љепши, дјеци угоднији и како би били задовољни и они и њихови родитељи-рекао је Игор Ћурчић, начелник општинског Одјељења за привреду и друштвене дјелатности.

Пакетиће су добила и дјеца запослених у комуналним предузећима, Националном парку „Сутјеска“, те дјеца чланова једног од два синдиката Универзитетске болнице Фоча.

Додјела пакетића за фочанске малишане организована је у оквиру Јануарских духовних и културних свечаности.