Припрема буџета за 2019. годину

На основу члана 29. Закона о буџетском систему Републике Српске („Службени гласник Републике Српске“ број 121/12, 52/14, 103/15 и 15/16) Одјељење за финансије Општине Фоча Вам доставља Упутство за припрему буџета Општине Фоча за 2019. годину.

Примјеном члана 30. предметног Закона, а у складу са чланом 25., према буџетском календару, а поштујући приложено Упутство, сви буџетски корисници су обавезни да до 25.10.2018. године доставе свој буџетски захтјев (финансијски план буџета за 2019. годину). Жеља нам је да сваке године унаприједимо овај план, да њиме пропишемо себи смјернице за евидентирање, те да учинимо наше извјештаје буду прегледнијим, јаснијим и тачнијим.

Попуњени и овјерени буџетски захтјеви се достављају Одјељењу за финансије лично или електронски на мејл: trezor.opstinafoca@gmail.com. Упутство о сачињавању буџетског захтјева можете пронаћи и на интернет страници: www.opstinafoca.rs.ba/finansije .